» » Temel Mağaracılık Eğitimi 24-12-2017
 
 Temel Mağaracılık Eğitimi 24-12-2017 
Yazar: Mad Bursa Okunma: 1 221 Tarih: 21-01-2017, 10:22 Yorumlar: 0

Temel Mağaracılık Eğitimi 24-12-2017

3-4 aralık 2016 tarihinde Bursa Büyükşehir belediyesinin organize ettiği “Bursa Doğa Sporları ve Doğa Turizmi Günleri “etkinliğinde standımıza gelerek dernek faaliyetlerimize katılmak istediğini ifade eden yeni mağaracı adaylarına yönelik 24.12.2016 tarihinde Nilüfer dernekler yerleşkesinde bir mağaracılık eğitimi organize ettik.

Mağaracılık hakkında anlatılabilecek temel eğitimle ilgili teorik bilgileri,dört saat boyunca sunular şeklinde anlattık . Mağaracılık tarihi, MAD Mağara araştırma derneği, mağara giyisi ve ekipmanları, karşılaşılabilecek tehlikeler ve dikkat edilmesi gereken konularda yeni arkadaşları bilgiye boğduk. Birkaç arkadaşın bakışlarında “ben ne suç işledim de buraya düştüm“ ifadesini görünce eğitimi sonlandırdık. Pratik eğitimler, her zaman teorik eğitimden daha eğlenceli…

Temel Mağaracılık Eğitimi 24-12-2017Eğitime katılan; Arda Civelek, Ahmet Korkmaz, Mehmet Bat, Serap Metintürk, Canan Öztürk, Ömer Dönmez, Burak Aşkın, Ali Fuat Güner, Osman Bal, Kıvanç Kara, Talha Bıyık, Sevilay Bıyık, Durmuş Ertem, Tarık Avcı, Atıl Şenol, Fatih Kuş, İfakat Arat, Emrah Öztürk, Bora Çorakbaş, Emrah Sınmaz, Yenal Yazıcıoğlu , İsmet Ceyhun Yıldırım, Meriç Şeyma Tiryaki ve Tamer Çekici'ye teşekkürler.


Attila Ülgen


Sitemizden tam anlamıyla faydalanabilmeniz açısından lütfen sitemize Kayıt Olunuz.

    
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.