» » "Butik Ayva İni" Faaliyeti 8 Mart 2014
 
 "Butik Ayva İni" Faaliyeti 8 Mart 2014 
Yazar: Mad Bursa Okunma: 1 532 Tarih: 8-03-2014, 14:59 Yorumlar: 0

"Butik Ayva İni" Faaliyeti 8 Mart 2014

Böyle adlandırınca, hakikaten tuhaf geliyor. Bu faaliyet için, dernekten az tepki almadık. “ Butik ne demek?” tarzı sitemkar sorulara yanıtımız “ vallaha ben de bilmiyorum” şeklindeydi. Faaliyetin iki temel amacı olduğundan ve sınırlı sayıda katılımcı çağırıldığından, böyle adlandırmış olabiliriz diye düşünüyorum.

İlk amacımız, kendi mağaracını kendin yap projemizin, erken sonuçlarını görmekti. Tulga Şener’in büyük oğlu Barkın’ın, ayva ini mağarası faaliyetine katılarak ileriye doğru bir adım atmasını istiyorduk. Gerçi Barkın, lego robot ekibi çalışmaları nedeni ile faaliyete katılamadı. Ama niyetiniz iyiydi, o da yeter."Butik Ayva İni" Faaliyeti 8 Mart 2014İkinci amacımız ise, önderliğini ve çekimlerini Muharrem Samuk’un yaptığı, İz TV de yayınlanacak olan mağara belgeseli için, ayva ininden görüntü hazırlamaktı.

Sekiz mart cumartesi günü; Esra Acar, Tulga Şener, Muharrem Samuk ve Emrah Sınmaz dan oluşan ekiple saat 12 civarında mağaraya giriyoruz. Vedat Gün, sağ olsun ulaşım işlerini ayarlayıp, kamp keyfi yaptı.

Mağaradaki çalışmamız yaklaşık 5 saatte tamamlandı. “Mağara araştırma derneğinin ve Türk mağaracılığının 5o yılı” konulu belgesel için iyi bir çalışma yaptığımızı düşünüyoruz.


Emrah Sınmaz

Fotoğraf Galerisi


Sitemizden tam anlamıyla faydalanabilmeniz açısından lütfen sitemize Kayıt Olunuz.

    
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.